З кожним роком все більша кількість українців прагне знайти роботу за кордоном. І величезна кількість людей припускається однієї і тієї ж помилки, — всі бояться їхати далеко. Саме тому, як правило, обираються для заробітків країни-сусідки: Росія та Польща.
Так, після прийняття незалежності України, чоловіки почали їздили у Росію на будівництво, а згодом, на зміну Росії прийшла Польща, яка, як старша сестра, прийняла на роботу більше мільйона українців. Така кількість співвітчизників — заробітчан обезцінила нашу працю і зробила українців дешевою робочою силою.
Саме тому, у цій статті ми хочемо розповісти про країну, де і досі високо цінується людська праця, де ставляться до працівників із України із розумінням та повагою. Такою країною є перлина Скандинавії — Фінляндія.
Що ж робити у Фінляндії? Невже чистити сніг? Ні. Не всім відомо, що Фінляндія – це країна з величезною кількістю ферм, де вирощують полуницю. «Ягідна справа» передається із покоління у покоління, тому фіни особливо трепетно ставляться до родинного бізнесу та до своїх працівників. У жителів Фінляндії менталітет відрізняється від нашого, українського. Фіни практично ніколи не конфліктують, а займаються своїми фермами, даючи можливість українцям заробити та відчувати себе комфортно.
За останніх 5 років Фінляндія набула особливої популярності серед наших заробітчан. Люди переповідають один одному історії про те, як можна достойно заробити та як можна побачити (таку далеку) Фінляндію. Сезонна робота у Фінляндії на даний час у топі країн, де для українців найвищі зарплати. За місяць на сезонній роботі можна заробити від 600 до 2200 євро. В залежності від того, як працює людина. Навіть самі не квапливі працівники залишаються в плюсі.
Окрім полуниці у Фінляндії також збирають малину, чорницю, морошку, брусницю. Збір цих ягід припадає на кінець червня і триває практично до кінця вересня. Для тих, хто після збору ягід відчуває у собі сили та має візу, — збір грибів. Все, що зібрав, — твоє. Ягоди та гриби не оподатковуються. Літо та початок осені у Фінляндії – це золота пора для заробітку.
Український менталітет влаштований таким чином, що ми боїмося ризикувати, боїмося далеко їхати, виходити із зони комфорту. І це зрозуміло. Саме тому, щоб уникнути будь-яких ризиків, варто звертатися до людей, які знають толк у працевлаштуванні за кордоном. Можете більш детально прочитати про роботу у Фінляндії за посиланням vk.com/job_finland_ot_nikolozjob, тут можна задати питання тим, хто кілька років поспіль літо проводить у казковій Suomi.
Опановуйте нові території, заробляйте гроші, подорожуйте. Живіть повним життям і пам’ятайте, що всі межі та кордони лише в наших головах, а кордони прекрасної Фінляндії для Вас легко відкриваються з нашою допомогою.
З повагою #nikolozjob