Робота за кордоном для українців – це те, що давно увійшло в наше життя. У кожній другій-третій українській родині хтось працює за кордоном. І попит на вакансії в країнах Європи з кожним роком зростає.
Ледве не кожен українець задумується над тим, а чи не поїхали на роботу туди, де зарплата в євро, а не в гривнях; де людська праця цінується і відповідно оплачується. Бажання цілком земні та зрозумілі. Оскільки кожна поважаюча себе людина, прагне до матеріальної незалежності та достойного рівня життя.
То ж як виїхати за кордон і не потрапити в халепу?
Найголовніше тут — користуватися послугами надійних посередників.
Наявність ліцензії на посередництво у працевлаштуванні за кордоном, яку надає Міністерство праці та соціальної політики України;
Обов’язкова зустріч в офісі посередника;

Підписання трудового контракту. Де зрозумілою мовою прописані позиції стосовно умов та оплати праці;
Оформлення робочої візи, або (якщо робота сезонна по біометричному паспорту), — наявність офіційного запрошення від закордонного працедавця;
Наявність в інтернеті деталізованих відгуків про роботу: де жили, де працювали, як відпочивали.

Звертаючись до посередника, слід у першу чергу звернути увагу саме на ці, не хитрі нюанси. Звірення по цьому короткому списку, може вберегти від багатьох неприємностей у майбутньому.
Варто зазначити, що не обов’язково вперше виїжджаючи за кордон, оформляти контракт на 6 місяців чи рік.

Людям, які бояться їхати на роботу за кордон на довгий термін, найкращим та найоптимальнішим варіантом може стати саме сезонна робота. Наприклад, збір врожаю в Фінляндії. Дякуючи надійному посереднику по працевлаштуванню за кордоном nikoloz-job, сотні українців отримали можливість за 2-3 місяці заробити хороші гроші та насолодитися красою Скандинавії.
Ті, хто вже скористався послугами nikoloz-job знають, що Фінляндія – це дуже дружня країна.
Працедавці (фіни) – це люди, які слідують усім правилам та вимогам податкових служб. Саме тому можна бути впевненим в тому, що заробітна плата видаватиметься чесно і вчасно. Сумлінна праця українців у Фінляндії давно відома. Саме тому фіни-фермери із задоволенням беруть на роботу жителів України.

Варто зазначити, що трудова міграція до Фінляндії значно підвищилася за останні роки.
Це обумовлено низкою факторів. Але найголовніший із них – заробітна плата. За 2-3 місяці сезонної роботи у Фінляндії можна заробити від 1500 до 4000 євро. Існує міф про те, що сезонна робота – це титанічна праця з 5 ранку до 19 вечора. Розвіяти такий міф ми вважаємо своїм обов’язком. Бо фіни дотримуються трудового графіку і ніхто примусово не змушує працювати понад норми. При хорошому врожаї, працівників можуть попросити попрацювати на 1-2 години довше, ніж зазвичай. В даному випадку українці, як трудолюбива нація, навпаки радіють можливості додаткового заробітку. На сезонній роботі в Фінляндії ніхто не катує працею і навіть 60-річні працівники не бідкаються на те, що важко. Тому, якщо ви прийняли рішення їхати на сезонну роботу, то збір полуниці та малини – це найкращий варіант. Із цією не хитрою роботою справляються як студенти, так і пенсіонери.
То ж як потрапити на сезонну роботу до Фінляндії?
Алгоритм дій дуже простий: звернутися до nikoloz-job.
Професійні консультанти нададуть вам вичерпну інформацію стосовно працевлаштування. Nikoloz-job займає лідерську позицію на ринку працевлаштування українців у Фінляндії. Уже 8 років цій компанії довіряють і користуються її послугами. Nikoloz-job забезпечує правовий захист громадян України на території Фінляндії. Робота завжди легальна і захищена.
Користуючись послугами nikoloz-job, ви можете не боятися, що на кордоні вас повернуть назад. Бо кожен клієнт компанії має всі необхідні документи, які підтверджують дозвіл на працевлаштування за кордоном. Іще одним важливим моментом є те, що nikoloz-job організовує трансфер з України в Фінляндію. За час поїздки, ви зможете познайомитися з людьми, які далеко не перший (а, може, вже й 5-й рік) користуються послугами nikoloz-job. Зазвичай, постійні клієнти бронюють місце для себе та для повнолітніх членів своєї родини завчасно, — у вересні-жовтні. Сезонна робота за кордоном для багатьох людей давно стала сімейним робочим вікендом. Коли є можливість заробити і подорожувати та провести час разом. Кількість робочих місць на збір врожаю завжди обмежена. Тому, якщо ви вирішили у наступному році спробувати себе у сезонній роботі, — звертайтеся вже зараз. Не втрачайте нагоди вивести своє життя на новий рівень.
З повагою #Nikoloz-job

Тел:
+38-095-532-25-64;
+38-063-228-18-78 ;
+38-098-90-100-97
E-mail:  nikolozjob@gmail.com 
vk.com/job_finland_ot_nikolozjob
www.facebook.com/nikolozjob