Актуальні вакансії

NIKOLOZ-JOB: вакансії в Чехії і Фінляндії для українців

Актуальні вакансії в Чехії і Фінляндії є завжди. Це обумовлено постійним попитом на кваліфіковану і некваліфіковану робочу силу. NIKOLOZ-JOB пропонує жителям України різні варіанти працевлаштування за кордоном протягом року.

Робота в Чехії для українців: вакантні посади

Ми співпрацюємо з десятками перевірених роботодавців. Деякі доступні вакансії на роботу в Чехії вимагають певної кваліфікації. Але в більшості випадків підходять кожному, хто готовий наполегливо і якісно виконувати свої посадові обов’язки. Наприклад, упаковувати товари для інтернет-магазинів, робота покоївкою, трудитися на заводі.

Наявність роботи в Чехії залежить від сезону. Багато вакансій пов’язані зі збиранням врожаю, сільськогосподарськими роботами.

Скільки платять українцям в Чехії

Заробіток досягає 75 тис. Грн. Хочете отримати роботу в Чехії? Зайдіть на nikoloz-job.ua. Там регулярно з’являються нові вакансії.

Легальний працю в Чехії

NIKOLOZ-JOB – це офіційне працевлаштування по робочій візі. Тому готуватися до поїздки потрібно заздалегідь. Наші фахівці допоможуть оформити всі необхідні документи і підтримають після прибуття до Чехії. У тому числі під час переговорів. Тому знати чеську або англійську мову необов’язково.

Робота в Чехії: що потрібно, щоб працювати легально

Компанія NIKOLOZ-JOB пропонує актуальні вакансії для українців на роботу в Чехії, допомога з організацією проживання, а також вирішує супутні питання. Що потрібно від вас:

 • Готовність старанно працювати.
 • Закордонний паспорт.
 • Фото 3,5 х 4,5.
 • 500-600 євро на оплату послуг NIKOLOZ-JOB, дороги і харчування до першої зарплати.

Про решту подбаємо ми.

Робота в Фінляндії для українців: актуальні вакансії

Вони переважно пов’язані зі збором врожаю:

 • полуниці,
 • грибів,
 • морошки,
 • чорниці.

Проводиться набір на зимові вакансії в Фінляндії. Це робота в теплицях, проріджування лісу. Періодично потрібні фахівці на заводи. Часто виникає потреба в кваліфікованих кадрах. Наприклад, м’ясників. Їх запрошують обробляти оленів.

NIKOLOZ-JOB співпрацює з фінськими роботодавцями більше 5 років. Вони чесно платять заробітну плату і виконують свої зобов’язання.

Чому звертаються саме до нас

Тому що ми забезпечуємо нашим клієнтам гідні умови праці в Фінляндії. А також вирішуємо організаційні питання:

 • Займаємося розміщенням, проживанням, супроводом на співбесіді.
 • Надаємо інформаційну та психологічну підтримку під час перебування за кордоном.

Якщо потрібно, ми допоможемо вибрати кращий маршрут з України до Фінляндії.

Чим NIKOLOZ-JOB відрізняється від інших

Наша компанія пропонує актуальні вакансії на роботу у Фінляндії з гарантією офіційного працевлаштування. Тобто ви будете захищені від усіх проблем:

 • не зіштовхнетеся з міграційною службою;
 • не будете платити штрафи.

Роботодавці, до яких ви потрапите, строго дотримуються фінське законодавство. Ви не станете безправної і безкоштовної робочої силою. А значить, повернетеся додому без проблем і з грошима, які заробили.

На сайті nikoloz-job.ua є вакансії в будь-який час року. Вони підходять усім, хто в хорошій фізичній формі і готовий сумлінно виконувати свої обов’язки.

Це важливо

NIKOLOZ-JOB не забирає оригінали паспорта, ідентифікаційного коду та інших документів. Ніколи не віддавайте їх стороннім. Тому що для підготовки необхідних для від’їзду до Фінляндії паперів досить копій.

Всі вакансії для українців на роботу в Фінляндії на nikoloz-job.ua користуються попитом. У нас багато постійних клієнтів. Тому кількість вакантних посад швидко зменшується. Ми рекомендуємо частіше заходити на наш сайт і заздалегідь підготуватися до поїздки, щоб не упустити шанс заробити до 75 тис. Грн. за сезон.

Що потрібно знати перед тим, як їхати на роботу до Чехії або Фінляндії

Якщо у вас є протипоказання до фізичної праці і тривалих навантажень, тверезо оцініть свої можливості. Працювати доведеться багато. І для декого це може бути важко.

Знати мову необов’язково. Але постарайтеся вивчити його на місці. Це допоможе знайти постійне місце роботи за кордоном.

Залишилися питання? Зверніться в NIKOLOZ-JOB. Ми дамо вичерпні консультації.