Зрозуміло, більшість бажаючих працювати за кордоном їдуть туди заради грошей. Однак так буває не у всіх випадках: деякі хочуть просто подивитися інші країни, насолодитися швидше відпочинком, ніж результатами наполегливої ​​праці. Правильно це чи ні, кожен вирішує сам. Ми розповімо про три основні способи працювати за кордоном.

Спосіб перший: прибутковий
Цей спосіб – для тих, хто поставив собі за мету заробити якомога більше грошей. Незалежно від причин, такі люди готові відмовляти собі в задоволенні подивитися чужу країну, щоб мати можливість поліпшити свій фінансовий стан. Як правило, такі люди або приїжджають працювати на короткий термін (щоб зробити ривок, заробити по максимуму, а відпочивати вже вдома), або мають певну фінансову мета і прагнуть до неї.

Як домогтися максимального заробітку
Якщо у вас є певна мета або тимчасові рамки, вибирайте не саму високооплачувану роботу, а найнадійніших роботодавців. Робота за кордоном – завжди ризик, а якщо ви хочете заробити, цього ризику краще уникнути. Скористайтеся відгуками інших працівників і вибирайте роботодавця, який завжди справно платить і заохочує працівників, які працюють понаднормово. Пам’ятайте, що робота над міру оплачується за підвищеним тарифом і не всі роботодавці охоче йдуть на це. Якщо ж ви знайшли підходящого, домовляйтеся про максимальному завантаженні, додаткових години роботи і змінах у вихідні. Але пам’ятайте: ніякі гроші не варті вашого здоров’я. Якщо навантаження стає надмірною, краще візьміть вихідний, адже відновлення здоров’я буде коштувати набагато більше, ніж ви заробите за цей короткий термін.

Спосіб другий: безгрошовий, але цікавий
Цей спосіб, як правило, вибирають ті, хто їде в яскраві екзотичні країни. У такому випадку працівник вибирає мінімальну завантаження, а під час заслуженого (і довгого) відпочинку просто насолоджується принадами чужої країни, нічних клубів і т.д. Мінус цього підходу в тому, що так складно накопичити гроші для якоїсь мети. Плюс – в необмеженій кількості емоцій і переживань, які залишаться з вами на все життя.

Як працювати трохи, а жити приємно
Незалежно від ваших бажань, пам’ятайте, що жоден роботодавець не буде терпіти під час вашої відсутності на роботі. Ви не зобов’язані переробляти, але виконувати умови контракту повинні. В іншому випадку вас можуть відправити додому, навіть не виплативши зароблених грошей. Приділяйте належну увагу роботі, і тоді ви зможете приїжджати в цю країну ще багато разів.

Спосіб третій: розумний
Оптимальним рішенням буде, звичайно ж, заробити гроші, але без шкоди для здоров’я. Приділяйте роботі достатньо уваги; якщо дозволяє стан, беріть додаткові години і дні роботи. Але не забувайте і про приємне: про відпочинок. Якщо ваша робота не дуже важка, ви можете працювати 6 днів на тиждень для оптимального заробітку, а сьомий день цілком присвятити відпочинку. Навіть вечора можна віддати прогулянкам по пам’ятних місцях міста, а на вихідні можна поїхати в сусіднє місто і помилуватися місцевими красотами.

При правильному підході це дозволить і не витратити багато грошей, і сповна насолодитися новою країною. Звичайно, потрібно обережніше ставитися до грошей, інакше ви ризикуєте витратити все, що заробили. Але при розумному підході ви зможете зібрати нехай невелику, але впевнену суму грошей, та ще й повернутися додому повними приємних спогадів і ефектних фото.

Як саме працювати, вибирати тільки вам. Але пам’ятайте, що краще за все керуватися власним розумом і далекоглядністю. І тоді робота за кордоном принесе не тільки гроші, але і задоволення.