У пошуках заробітку
Кожна доросла людина усвідомлює, що від роботи залежить весь його образ життя, а також її рівень і насиченість. І якщо виникає швидкоплинне бажання заробити багато і швидше, частіше за все воно відкладається на невизначений термін і затьмарюється повсякденними реаліями. Адже стати фахівцем вищої категорії моментально – неможливо.

Тому існує лише два варіанти. Перший і найбільш очевидний – взяти кредит або позику в одній з фірм, яких зараз, благо, неймовірно багато на кожному розі. А є другий – відправитися на заробітки за своєю спеціалізацією туди, де той же праця буде оцінюватися на порядок вище. Як варіант, це може бути Фінляндія чи Польща, куди українці їдуть на заробітки все частіше.

Як можна заробити в Польщі?
На даний момент в Польщі існує маса пропозицій для іноземців, готових до поїздки в іншу країну. Багато з них – дуже привабливі по заробітній платі. За місяць можна заробити від 500 євро , виконуючи при цьому не надто складну роботу.

Якщо Ви плануєте поїхати на місяць, то краще вибрати для цього іншу країну. Справа в тому, що витрати на оформлення візи і сам переїзд зведуть нанівець або навіть перевищать потенційний місячний заробіток. А це відразу ж позбавляє заплановану поїздку сенсу.

Крім того, в цій країні досить багато приїжджих робітників, тому завжди є можливість поспілкуватися рідною мовою. Втім, у цього явища є і зворотна сторона: іноземців, які прагнуть добре заробити, настільки багато зараз, що місцеві жителі до них часом вкрай неприхильні.

Крім того, важливу роль, якщо Ви плануєте поїхати, наприклад, на рік, грає екологічний стан цієї країни. Розвинена промисловість і побут громадян призвів до того, що повітря досить шкідливий для легенів, тому залишатися тут довго не варто заради власного здоров’я.

Наші земляки з власного досвіду також виносять незвичний клімат. Це досить дощова країна, а це, якщо Ви не поїхали туди тільки на літо, здатне відчутно пригнічувати.

Що ж пропонує Фінляндія?
Середній заробіток серед фахівців в Фінляндії стартує від 1000 євро . Швидше за все, це і обумовлює таку велику популярність серед трудових мігрантів цієї країни. Фіни розуміють важливість виконання роботи якісно, ​​а тому готові платити за це хороші гроші. Отже, навіть здійснюючи прибирання приміщення, можна претендувати на гідну заробітну плату.

Трудові фінські будні
Крім того, трудові умови в Фінляндії – це важливий аспект життя, який відповідально регулюється. Обсяг заробітної плати, безпеку на робочому місці, кількість годин і так далі – все це строго регламентовано, і роботодавець завжди несе відповідальність за дотримання даного регламенту.

Крім високої заробітної плати і офіційного працевлаштування, Ви можете претендувати також на медичну страховку і всі належні соціальні виплати.

Умови життя в Фінляндії
Як відзначають і самі фіни, і приїжджі, які мають можливість порівняти, природа в цій країні дуже красива, а екологія в отличном состоянии. Ті, хто мріє про райське життя в селі, тихою, безпечної і безтурботним, можуть роками отримувати задоволення від проживання тут.

Ті ж, хто приїжджає виключно на заробітки, просто можуть дихати спокійно, знаючи, що незачинені двері не стане причиною втрати майна, а машина, залишена заведеної, по поверненню залишиться на тому ж місці, де була припаркована. Дійсно, менталітет тут досить доброзичливий, тому показники злочинності досить низькі.

Чи їхати за кордон, щоб заробити, потрібно зважитися самому. А ось куди їхати – вирішуйте, добре проаналізувавши різні варіанти і довірившись професіоналам!