Сьогодні ми вирішили розповісти вам про “дорожню карту”, яку проходить кожен наш клієнт, перш ніж ЛЕГАЛЬНО поїхати на роботу за кордон!

До речі ця карта – хороший зразок співпраці з агентством з працевлаштування. Обов’язково зберігайте!  та відсилайте знайомим!

1. Вибір вакансії
Етап, на якому ви підбираєте для себе схожу вакансію)
Ми пропонуємо перелік вакансій, серед яких абсолютно точно зможете вибрати собі ту, яка буде підходити під ваші вимоги! (Ми ніколи не наполягаємо на виборі певної вакансії. Максимум – можемо допомогти підібрати!)

2. З’ясування всіх аспектів з приводу вакансії
Після вибору відповідної для себе вакансії обов’язково зв’яжіться з нашим менеджером, який розповість про вакансії більш детально!

3. Ухвалення рішення
Зважте всі “за” і “проти” перш ніж зважитеся поїхати на ту чи іншу вакансію. Порадьтеся з друзями, товаришами. Обов’язково подивіться відгуки про цю вакансію на нашому YouTube каналі!

4. Підписання договору
Після обмірковування і прийняття рішення ми починаємо процес оформлення документів для вас! Насамперед ми реєструємо наші з вами робочі відносини спеціальним договором, який відправляємо Новою поштою на підпис (або ж ви особисто підписуєте його у нас в офісі!)

Паралельно з цим ми беремо у вас копії ваших документів, які необхідні для процедури оформлення трудового договору та інших документів.

5. Оплата авансу
Ми просимо наших клієнтів вносити мінімальний аванс. У нашому випадку це не більше ніж наші взаємні гарантії. Гарантія того, що ви налаштовані на роботу. А ми, в свою чергу, гарантовано бронюємо за вами робоче місце!

6. Процес очікування
Після оформлення всіх документів і передачі сканів ми починаємо процес оформлення всіх необхідних документів для працевлаштування:
– Договір від роботодавця (трудовий договір)

– Договір про оренду житла
– Страхування
… та інші документи.

7. Формуємо документи
Після оформлення всіх документів і очікування підтвердження від роботодавця ми формуємо для вас повний пакет, завдяки якому ви зможете отримати робочу візу, яка дасть вам можливість працювати за кордоном легально! В цей етап так само входить постоплата.

8. Купівля квитків для виїзду в країну
Коли весь пакет документів, включаючи робочу візу вже у вас на руках – саме час думати про доступні варіанти вашої поїздки. А саме покупці квитків на транспорт.

9. Очікування і виїзд
Все готово! Вас уже чекає роботодавець і нова країна в вашому чек-листі подорожей! Залишилося дочекатися дати виїзду!

! Друзі, працюйте тільки з перевіреними агентствами і обов’язково переглядайте відгуки!