Шукаєте роботу в Чехії? Тоді витратьте час на те, щоб перевірити посередника або роботодавця. Переконайтеся, що вони строго дотримуються законодавства, інакше залишитеся ні з чим. Розпізнати шахраїв допоможуть 7 ознак нелегального працевлаштування.

1. Посередник без ліцензії Мінсоцполітики
Кожне легальне агентство в Україні та країні працевлаштування має бути ліцензованим. Вирішили заручитися його підтримкою на батьківщині? Відвідайте сайт Мінсоцполітики. Ще можна звернутися в один з департаментів міністерства, який курирує посередників.

Переконайтеся, що у вашого агентства є:

Свідоцтво держреєстрації.
Договір з роботодавцем з-за кордону, зацікавленій в українських кадрах.
2. Спочатку гроші, а потім послуги
Чинне законодавство не дозволяє посередникам брати оплату до підписання договору між клієнтом і іноземним наймачем. Якщо з вас вимагають гроші за консультації, відправку документів пропонує вакансію компанії або інші послуги, висока ймовірність того, що перед вами шахрай.

3. Будь-яка віза, крім робочої
Це ще одна ознака неофіційного, а значить, незаконного працевлаштування. Для отримання робочої візи потрібні запрошення і договір. Компанії з більшості країн Євросоюзу не можуть наймати іноземців, поки не запропонують вакансію своїм громадянам. Якщо охочих не знайдеться, вони мають право шукати їх в інших країнах. Шахраї не витрачають на це час. Тому у них немає легального запрошення та договору.

4. Розпливчасте опис вакансії
Якщо посередник або наймач не розповідають про працевлаштування, а дають узагальнену інформацію, припиніть співпрацю. У кожного претендента є повне право знати:

Найменування компанії.
Робочий графік.
Оклад.
Як буде організований проїзд та проживання.
Особливості страховки.
Якщо замість відповідей на питання ви чуєте відмовки, в кращому випадку позбудетеся грошей, а в гіршому – піддастеся експлуатації та психологічному тиску.

5. Підходить хто завгодно
Якщо вас не питають про кваліфікацію, навички, досвід роботи, як наймач дізнається про те, чи можна з вами працювати? Питання не ставлять тільки шахраї. Їм потрібно не знайти вам роботу, а заманити і обібрати якомога більше людей.

6. Хитрий договір
Встановіть підпис на чистих аркушах паперу або під договором, не прочитавши його з початку до кінця, отримаєте неприємності. Вам повинні передати нотаріально завірений документ на рідній мові і дати час на те, щоб з ним ознайомитися.

Дуже небезпечний подвійний договір. Наприклад, якщо вам пропонують підписати чорновий варіант з гіршими умовами, ніж обіцяли раніше. Потрібно уникати документів, де потрібна згода:

На інші роботи (без уточнення).
Всі види діяльності на вимогу наймача.
7. Потрібні ваші документи
Пам’ятайте: посередник або роботодавець не можуть вимагати оригінал вашого паспорта на час працевлаштування для збереження або під будь-яким іншим приводом. Це незаконно. Досить копії. Оригінал потрібно показувати тільки прикордоннику.

Якщо у вас вимагають паспорт – відмовляйте. І не вірте, якщо вам кажуть, що без цього на роботу не візьмуть. Навіть якщо все звучить дуже переконливо.

Куди звернутися за допомогою
Центр консультування мігрантів допоможе вирішити будь-які проблеми, що стосуються договору і ваших прав як працівника. Його послуги безкоштовні. Телефонний номер: (0 800) 505-501.

Всеукраїнська профспілка працівників-мігрантів. Сюди потрібно звернутися до відправлення, щоб отримати допомогу по приїзді. Завдання цієї організації – стежити за тим, щоб ваші права були дотримані. Телефонний номер: (044) 236-98-36.

Universal Assistance надає допомогу людям, що відправляються за кордон. Тут розкажуть, як себе убезпечити. Телефонний номер: (067) 720-51-03.

Ще одна корисна організація – Консульство України на території держави, де ви плануєте працювати. Встаньте на облік після прибуття. Тут допоможуть, якщо ваші права порушать.

Головна перевага легального працевлаштування – можливість звернутися в поліцію . Недотримання умов договору з боку роботодавця – привід залучити правоохоронні органи.