Багато закордонних роботодавці шукають сімейні пари, залучаючи їх як постійних або тимчасових працівників. Завдяки цьому до одиночних видах зайнятості додався спільна праця.

Чому сімейні пари так цінують на сезонних роботах
Чоловіки і дружини воліють працювати в сфері сільського господарства. Вони можуть працювати спільно, виробити комфортний темп і домогтися більш високих результатів. Наприклад, при зборі ягід один з подружжя займається наповненням кошиків. Другий допомагає і здійснює обробку: перебирає, сортує. Завдяки цьому вартість врожаю значно збільшується.

Дружинам і чоловікам простіше розділяти побутові обов’язки: приготування їжі, прання одягу, прибирання приміщення. У них залишається більше сил і часу на плідну працю.

Сімейні пари і постійне працевлаштування, яке не потребує кваліфікації
Подружжя, які складаються в офіційному чи цивільному шлюбі, отримують додаткові можливості . Багато роботодавців, які наймають домашній персонал, віддають перевагу саме їм. Чоловіки займаються фізичною працею, жінки доглядають за будинком. Чоловіки і дружини отримують місце проживання і харчування. У багатьох випадках воно надається безкоштовно, що дозволяє отримати ще більше грошей.

Для такого працевлаштування не потрібна кваліфікація і спеціальні навички. Тому воно користується попитом у громадян України.

Робота за фахом для кожного чоловіка
Сімейна пара не обов’язково повинна працювати разом. Кожен може влаштуватися на роботу, яка відповідає наявним знанням і навичкам. Бувають випадки, коли чоловік і дружина працюють в різних містах.

Головна перевага такого підходу до закордонного працевлаштування – обидва члени сім’ї отримують зарплату на європейському рівні . При цьому вони мають достатній фінансовий буфер на випадок, коли один прийме рішення поміняти роботу. Так істотно простіше залишитися в країні і знайти підходящу вакансію.

Проста імміграція
Коли обоє легально працюють за кордоном, після певного часу вони можуть отримати посвідку на проживання. Так як це відбувається практично одночасно, відсутня необхідність перевозити сім’ю до себе. Виходить, що чоловік і дружина адаптуються в країні паралельно. Їм не загрожує стрес, обумовлений несподіваним переїздом.

Психологічний фактор
Емоційний стан, обумовлене відсутністю поруч близької людини – один з чинників, які ускладнюють тривале перебування за кордоном. Це не загрожує сімейним парам, які працюють за кордоном разом. Вони завжди можуть підтримати один одного.

Психологічний комфорт сильно позначається на ефективності праці. Людина менше хвилюється про близьких, тому може зануритися в роботу. Нагородою за наполегливу працю стануть швидке просування по кар’єрних сходах, проста адаптація.

Зручність для сімей з дітьми
Європа пропонує багато можливостей для сімейних пар, у яких є діти. На час роботи дитини можна віддати в хороший дитячий сад або школу. Це допоможе швидше адаптуватися до особливостей соціуму, якщо планується імміграція. Він отримає увагу обох батьків, що матиме позитивний вплив на становлення особистості.

Небезпеки сімейної роботи за кордоном
Пари, які відправляються працювати за кордон разом, можуть зіткнутися з певними ризиками і труднощами:

Підготовка та оформлення документів зажадає в 2 рази більше коштів.
Не всі роботодавці готові прийняти чоловіка і дружину. Це питання краще прояснити заздалегідь.
Є ймовірність, що обох членів сім’ї обдурять наймачі і залишать без грошей, що ускладнить повернення на батьківщину або проживання за кордоном під час пошуку нового місця роботи.
Чи можуть виникнути складнощі з пошуком дитячого садка, школи або няні. Якщо ви хочете отримати всі переваги роботи за кордоном, починайте готуватися до від’їзду заздалегідь і звертайтеся за допомогою тільки до перевіреним, надійним посередникам.