Останнім часом все більше і більше людей прагнуть знайти роботу за кордоном, особливо — це молодь. Чому так відбувається? Тому що робота за кордоном відкриває нові горизонти і можливості, але не все так гладко, як хотілося б. У кожній роботі є свої підводні камені, і робота в іноземній країні не є винятком.

Переваги роботи за кордоном

Безсумнівно, робота за кордоном має безліч плюсів, серед яких:

  1. Вивчення іноземної мови. Тривале перебування в іноземній країні так чи інакше стане причиною вивчення нової мови. Як мінімум, він знадобиться для того, щоб комфортно почувати себе в незнайомому середовищі, як максимум — розширить кругозір і додасть в ваше резюме ще один позитивний пункт.
  2. Високий рівень доходу. Безсумнівно, заробіток за кордоном разюче зневіриться від рівня оплати праці в Україні. Оплата відбувається в валюті від 1000 доларів в місяць і вище.
  3. Розширений коло знайомств. Працюючи за кордоном, ви можете завести нові, корисні знайомства. Спілкуючись з іноземними друзями, ви зможете тримати знання мови на рівні, а також періодично їздити до них в гості.
  4. Розширення кругозору. Робота за кордоном дозволяє поєднувати приємне з корисним. Крім високого заробітку ви отримуєте масу вражень, подорожуєте і кожен день дізнаєтеся щось нове.

 

Недоліки

А тепер нам доведеться поговорити про мінуси, які наздоженуть вас за кордоном.

  1. Складна адаптація. Не кожній людині дано відразу пристосуватися до нового середовища, мови, людям.
  2. Мовний бар’єр. Для того, щоб освоїти мову, знадобиться деякий час, протягом якого буде достатньо важко спілкуватися.
  3. Витрати на проживання. Дуже часто буває так, що витрати на житло перевищують запланований бюджет.

Як можна помітити, всі досить відносно. Якщо добре підготуватися і налаштуватися на позитивний результат, можна уникнути зіткнення з негативними сторонами роботи за кордоном.

Команда NIKOLOZ-JOB допоможе вам знайти хорошу вакансію з хорошими умовами і високою оплатою праці, оформити і зібрати всі необхідні документи, навчити і розповісти все, що ми знаємо про роботу за кордоном. Ми постараємося зробити ваше перебування в іноземній країні максимально комфортним і успішним.