Питання довіри до посередницьким фірмам обумовлений великою кількістю шахраїв. У кращому випадку клієнт втрачає гроші, в гіршому – потрапляє в рабство: трудиться в важких умовах, не отримуючи заробітну плату. Розглянемо, які переваги дає співпраця з надійними, чесними виконавцями.

Економія часу
Самостійний пошук вакансії – перший крок на шляху до працевлаштування за кордоном. Цей етап може зайняти кілька місяців. Важливо детально вивчити ринок і умови праці в обраній країні по конкретному напрямку. Аналіз інформації допоможе виявити і відсіяти пропозиції від тих, хто займається нелегальним працевлаштуванням.

Посередницька фірма працює безпосередньо з закордонними партнерами , з якими укладає договір про надання постійних або тимчасових працівників. У неї завжди є актуальні вакансії . Це надає можливість заздалегідь оцінити попит і отримати вичерпну інформацію по питаннях, що цікавлять. Головне – пошук не займає кілька місяців . Фактично після звернення і вибору відповідних умов достатньо оформити документи (робочу візу, страховку), підписати договір.

Легальне працевлаштування
Нелегальна трудова діяльність супроводжується ризиком депортації, штрафами і мінімальним розміром оплати праці: оклад значно нижче, ніж при офіційному працевлаштуванні. Є ризик пропрацювати безкоштовно і залишитися без засобів до існування в чужій країні. Самостійний пошук часто призводить до плачевних результатів, тому що експлуататорів вигідно працювати, обдурюючи державу.

Посередницькі фірми проходять ліцензування . Їх і кожного партнера контролюють в обох країнах. Таким організаціям небезпечно пропонувати нелегальне працевлаштування. Це може бути чревате серйозними наслідками. Тому ті, хто має в своєму розпорядженні ліцензією, найчастіше пропонує виключно легальну роботу з документальним підтвердженням, включаючи трудовий договір.

Підтримка
Самостійне працевлаштування вимагає хорошого знання мови країни, в якій планується вести трудову діяльність. В іншому випадку домовитися з роботодавцем і отримати взаємовигідні умови важко. Пройшовши цей етап, з’являється необхідність займатися оформленням документів і організацією проживання.

Не всі роботодавці пропонують гідні умови праці. Не знаючи мови і не маючи досвідом роботи в конкретній країні, можна допустити багато помилок, які найчастіше закінчуються втратою коштів, проблемами з роботодавцем або навіть законом.

Допомога посередницького агентства включає послуги перекладача . Спеціаліст може бути присутнім на переговорах з роботодавцем. При необхідності він допоможе перевести документи. В результаті працівник отримує договір з умовами праці на зрозумілій йому мові.

В країні працевлаштування працює команда підтримки. Вона складається з постійних клієнтів агентства. Кожен з них може поділитися інформацією, дати корисні рекомендації, стати співрозмовником. Багатьом дуже хочеться почути рідну мову після кількох тижнів за кордоном.

В окремих випадках серед працівників проводяться конкурси. Вони допомагають згуртувати колектив, підвищити мотивацію працювати і заробляти.

Гарантоване оформлення робочої візи
Найчастіше посольства відмовляють у наданні робочої і будь-який інший візи через помилки в документах, недостачі певних паперів, неправильних формулювань. Цю проблему вирішить фірма, що займається посередництвом з працевлаштування за кордоном. Всі папери заповнюють досвідчені фахівці.

Щоб захистити себе від шахраїв, не віддавайте оригінали своїх документів . Це не потрібно для легального працевлаштування. Якщо вони потраплять в руки нелегалів, ви станете безправним заручником.

Довіряти можна тільки тим фірмам-посередникам, які працюють легально , діють в рамках законодавства (відповідають його вимогам), мають тривалий досвід роботи на ринку і хорошу репутацію.