Що це таке сезонний сертифікат на роботу?

Фінський сертифікат - це дозвіл на роботу орієнтований на сільськогосподарську діяльність, громадське харчування, лісове господарство, збір ягід на фермах і надання консультацій в сфері туризму.

І також його називають видом на проживання. Тривалість сертифіката залежить від вашої роботи. Сертифікати бувають тривалість від 3 місяців і максимальне 9 місяців.

Щоб вважатися сезонною роботою, робота повинна ґрунтуватися на прямому трудовому договорі між сезонним працівником і роботодавцем, який знаходиться в Фінляндії.

Як заповнювати фінський сертифікат на 3 місяці?

Для того щоб відправити сертифікат в міграційну службу Фінляндії, вам потрібно зібрати всі необхідні документи і заповнити англійською або фінською мовою. На обробку сертифіката йде від 2-3 місяці.

1. TOD_P_KAUSI (анкета від працівника)

2. TY6_plus (анкета від роботодавця)

3. TYÖSOPIMUS

4. Скани паспортів, закордонний і цивільного (кольорові).

5. Оплата фінського сертифіката (swift-платіж)

  • Оплату можна зробити як онлайн так і в банку.
  • Вартість паперової версії 100 євро. Вартість електронної версії 60 євро.
  • Реквізити: Pohjola Bank Plc, BIC: OKOYFIHH і IBAN: FI50 5000 0121 5029 82.
  • У призначенні впишіть своє Ім'я і Прізвище і текст «kausityötodistus».

6. Всі документи якщо це паперова версія необхідно відправити на пошту kausityotodistus@migri.fi , в темі вказати слово kausityötodistus і ваше Ім'я та Прізвище як в закордонному паспорті.

Також вам на пошту має прийти сповіщення що ваш лист доставлено.

Рекомендуємо перевіряти пошту кожного тижня, адже сертифікат може прийти і за 4 дні. Також міграційна служба може вимагати додаткові документи або попросити вас відправити документи в іншому форматі.

Коли ви отримуєте сертифікат вам приходить лист на пошту, але сам сертифікат бути у роботодавця. Саме йому приходить сертифікат.

Важливо правильно вказувати пошту роботодавця.

Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам у заповненні сертифіката.