Оформлення шенгенської візи

Послуги NIKOLOZ-JOB - це всебічна допомога в оформленні візи та підготовці документів для працевлаштування, включаючи отримання страхового і медичного полісів. Ми виконаємо більшу частину дій, щоб ця процедура пройшла максимально швидко і результативно.

Оформлення шенгену надає можливість подорожувати по території всіх країн цієї зони без додаткових бюрократичних зволікань. Власник такої візи може відвідати Німеччину, Польщу, Італію, інші держави. Все, що потрібно - купити квиток на обраний транспорт (літак, автобус, поїзд).

Шенгенська віза для українців

За 9 років роботи ми здобули великий досвід вирішення організаційних питань, пов'язаних з відправкою українців до країн Євросоюзу. Нами детально вивчені вимоги посольств різних держав, що пред'являються до громадян нашої країни, які планують виїхати за кордон.

Ми завжди готові допомогти в оформленні віз тим, хто раніше не відвідував країни ЄС. Ви отримаєте вичерпні консультації на кожному етапі реалізації цього завдання.

Що потрібно для відкриття робочої візи

  1. Мати закордонний паспорт.
  2. Пройти дактилоскопію.
  3. Отримати запрошення (гарантійний лист) від роботодавця.

Ми посприяємо в складанні і передачі заяви на оформлення візи. Вам потрібно вибрати вакансію і повідомити про це нам. Ми самостійно виконаємо всі процедури по підготовці необхідної для виїзду за кордон документації. Довірте нам швидке оформлення шенгенської візи, отримаєте можливість заробляти на європейському рівні.

Ми допоможемо

  • вибрати вакансію;
  • організувати супровід переговорів з роботодавцем;
  • підготувати документи.

Наші консультанти відповідять на всі ваші запитання. Телефонуйте, щоб отримати додаткову інформацію, що стосується оформлення візи, організації трансферу, наступних етапів співпраці.

Додати наш сайт в закладки