Українці працюватимуть на зборі полуниці. Раніше в посольстві Фінляндії заперечували повідомлення про чартери для сезонних робітників з України.

Українські заробітчани вирушили до Фінляндії чартером, організованим на прохання фінських фермерів. Про це сказано в сюжеті ТСН, опублікованому в четвер, 23 квітня.
Сьогоднішній чартер став першим, яким українців доставлять на сезонні роботи до Фінляндії – туди полетіли близько двохсот українців. Всього до сільгоспробіт у Фінляндії планують залучити близько тисячі працівників з України.
Відзначається, що списки осіб і спецрейси погоджують з МЗС України. У Фінляндії вірять, що не впораються з весняною посівною без сезонних робітників.
При цьому після прильоту заробітчани зобов’язані пройти двотижневий карантин. У попередні роки за рік до Фінляндії на заробітки їздили близько 15 тисяч українців.
Раніше фінська державна телерадіокомпанія Yle повідомила, що Фінляндія готує чартери для сезонних робітників з України. Фінляндія потребує 1500 працівників – вони критично важливі для місцевого сільського господарства, написало видання. Потім посольство Фінляндії спростувало новину про чартери для заробітчан.
Джерело: https://korrespondent.net/