Легальне перебування НА ПЕРІОД надзвичайного стану в Чехії

1. Якщо ви перебуваєте в Чехії за робочою візою або карти / дозволу на постійне або тимчасове перебування Якщо ваші дозвільні документи закінчуються в період дії надзвичайного стану. За інформацією, розміщеною на сайті Ваша віза буде дійсна ще 60 днів після закінчення надзвичайного стану в Чехії. Якщо ви перебуваєте в Чехії на основі робочої карти, синьої карти або дозволу на постійне або тимчасове перебування в межах переведення всередині підприємства і виконуєте всі умови для їх продовження, надішліть поштою заяву про продовження і можете на території Чехії легально перебувати і працювати до отримання рішення за Вашою заявою.

2. Якщо ви перебуваєте в Чехії по біометричного паспорту. Міністерство внутрішніх справ Чехії повідомило, що іноземці, які на час надзвичайного стану (12 березня 14:00) легально (тобто в них не завершився термін дії візи або Безвізові, дозволу на перебування і т.д.) перебували на території Чеської Республіки, можуть залишатися в Чехії до завершення надзвичайного стану і виїхати з країни після його завершення. Також звертаємо Вашу увагу на необхідність зареєструвати своє місце проживання в Поліції у справах іноземців, якщо Ви цього ще не зробили.

3. Якщо ви перебуваєте в Чехії на польській візі. Що робити після завершення карантину і можуть бути санкції? Ви можете легально перебувати на території Чехії, якщо ви приїхали з приватною метою до громадянина Чехії чи особи, яка має дозвіл на проживання в країні. Якщо Ви ще не зареєстрували своє місце проживання у Чехії в Поліції у справах іноземців, рекомендуємо це зробити, не відкладаючи. Після завершення надзвичайного стану Вам потрібно якомога швидше виїхати в Україну.

Джерело: Smart Work