Обов’язковий медичний контроль вводиться в портах Гельсінкі, столичному аеропорту Вантаа і пункті перетину кордону з Росією Ваалімаа.

Фінляндія, починаючи з четверга, вводить обов’язковий медичний контроль на прикордонних пунктах півдня країни. Про це в середу, 17 березня, повідомляє портал Інтерфакс-Туризм.
“Обов’язковий контроль вводиться в портах Гельсінкі, столичному аеропорту Вантаа (Vantaa) і пункті перетину кордону з Росією Ваалімаа (Vaalimaa). Особи, які перетинають кордон, повинні надати докази негативного результату тесту на коронавірус, виконаного протягом останніх 72 годин. Якщо такого докази немає, необхідно пройти тест на коронавірус на місці”, – повідомила в середу регіональна влада Південної Фінляндії.
Повідомляється, що тест не потрібно, якщо той, хто прибуває в країну, представляє достовірні докази того, що перехворів коронавірусом протягом останніх шести місяців.
Розпорядження не стосується транзитних пасажирів, водіїв вантажівок і логістичного персоналу в аеропорту.
Медичний контроль торкнеться тих, які прибувають з країн з високим ризиком, де добовий рівень інфікування на 100 тисяч осіб за останні два тижні становить понад 25. Під критерій, за станом на середу, підпадають всі європейські країни.
Нові вимоги будуть діяти з 18 до 31 березня.
За відмову від обов’язкової медичної перевірки передбачається штраф або позбавлення волі на строк до трьох місяців.
Джерело: https://korrespondent.net/