Фінансування допоможе роботодавцям Канади здійснити обов’язковий 14-денний ізоляційний період працівниками, необхідний для всіх мандрівників, які прибули з-за кордону.

Канада надає фінансування, щоб роботодавці, які наймали іноземних працівників, могли виконувати обов’язкові заходи коронавірусу щодо нових приїздів.

50 мільйонів доларів призначені для того, щоб допомогти роботодавцям виконувати діючі норми охорони здоров’я, щоб забезпечувати закордонних працівників під час їхнього двотижневого карантину.

Роботодавці та тимчасові іноземні працівники поділяють відповідальність за запобігання поширенню COVID-19. Власникам дозволів на роботу дозволяється приїжджати до Канади через їх важливу роль роль у економіці країни.

Як і всі нові мандрівники до Канади, іноземні працівники повинні пройти карантин або ізолюватися протягом 14 днів, як тільки вони прибудуть до Канади. Уряд посилив цю міру з 15 квітня. Будь-які подорожуючі, які повертаються безсимптомно але не можуть пояснити надійний план карантину, будуть змушені провести два тижні в готелі.

Очікується, що роботодавці забезпечать працівників транспортом та житлом, а також доступом до продуктів харчування та основних санітарних запасів.

Уряд надасть роботодавцям до 1500 доларів за кожного тимчасового іноземного працівника, щоб забезпечити повне задоволення вимог охорони здоров’я. Фінансування буде залежити від того, чи роботодавці не здійнять порушень 14-денних протоколів чи будь-якого іншого порядку охорони здоров’я, йдеться в повідомленні уряду. Ця програма буде доступна доти, поки діє Закон про карантин та дотримується протокол ізоляції.

Роботодавцям та працівникам, які їх не виконують, можуть загрожувати штрафи, тюремний терміном чи обидві міри.

До пандемії продовольчий сектор вже був випробуваний значним дефіцитом робочої сили. Щорічно сільськогосподарський сектор отримує близько 60 000 іноземних робітників, і все ж близько 15 000 робочих місць залишаються вакантними.

Плодоовочеві ферми, а також рибні, морепродуктові підприємства та м’ясокомбінати покладаються на тимчасових іноземних працівників.

Іноземні робітники в аграрному секторі становлять понад 60 відсотків усіх, хто приїжджає до Канади за Тимчасовою програмою іноземних робітників.

“Тимчасові закордонні робітники вже давно є ключовими для нашого продовольчого забезпечення”, – заявив у прес-релізі міністр імміграції Марко Мендічіно. “Ми будемо працювати з фермерами та роботодавцями з переробки харчових продуктів, щоб забезпечити утримання необхідних їм робітників, а також планувати відповідати вимогам обов’язкової ізоляції”.

 

Джерело: https://agristaffcanada.com/