Сезонна співпраця України і Фінляндії стає важливим напрямом двосторонньої взаємодії

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Фінляндії Саулі Нііністьо, обговоривши питання працевлаштування українських заробітчан. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Нііністьо подякував українській стороні за взаємодію в питаннях залучення українців до сезонних аграрних робіт у Фінляндії. Своєю чергою Зеленський підкреслив, що позиція України базується в першу чергу на забезпеченні умов безпеки українців під час пандемії коронавірусу, а також легалізації трудової міграції.

“Дуже ціную, що з Фінляндією домовлено про легальні контракти на понад три місяці, оформлення медичного страхування та комфортного проходження карантину”, – сказав Зеленський.

Президент України також зазначив, що сезонна співпраця стає важливим напрямом двосторонньої взаємодії України і Фінляндії та підтвердив зацікавленість у становленні діалогу у сфері менеджменту лісового господарства.

“Україна передала на розгляд фінляндської сторони проект міжурядової угоди про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції. Прошу вашого сприяння у прискоренні підготовки цього документа до підписання”, – додав Зеленський.

Під час телефонної розмови Саулі Нііністьо також запросив Володимира Зеленського після закінчення пандемії коронавірусу відвідати Фінляндію.

Джерело: https://112.ua/