Авіакомпанія МАУ виконає ще кілька рейсів до Фінляндії з сезонними працівниками. Також є запити на подібні рейси в інші країни Європи.

Найближчим часом з ДП Міжнародний аеропорт (МА) Бориспіль буде виконано ще кілька рейсів до Фінляндії, якими зможуть скористатися громадяни України, які мають право на офіційне працевлаштування в цій країні. «Заплановано ще 2 рейси до Фінляндії, можливо буде і більше, також є подібні проекти в Німеччину, Англію», — розповіли НВ Бізнес в прес-службі авіакомпанії Міжнародні авіалінії України (МАУ).

Рейси до Фінляндії оплачує замовник — естонська приватна компанія, назву якої в МАУ не називають. «Компанія вийшла на МАУ із запитом вартості рейсу, надавши при цьому інформацію, що дозвіл фінських державних органів в процесі отримання. І як тільки було отримано погодження від Міністерства праці Фінляндії, замовник підтвердив рейс і підписав контракт», — пояснюють в українській авіакомпанії.

Нагадаємо, що минулого четверга з МА Бориспіль вилетів літак до столиці Фінляндії Гельсінкі.

Відповідаючи на питання про наявність будь-яких обмежень для потенційних пасажирів таких рейсів, в МАУ сказали, що єдина умова, про яку їм відомо — необхідність мати контракт з компанією-роботодавцем з терміном дії не менше півроку.

Для виконання цього рейсу українська авіакомпанія отримувала дозвіл Державної авіаційної служби України та авіаційної влади Фінляндії.