Представники чеських компаній заявили про те, що в другому кварталі 2021 роки не планують проводити звільнення. В окремих галузях компанії збираються наймати нових співробітників. Ці дані випливають з опитування, проведеного компанією Manpower серед 607 роботодавців в приватному і державному секторах Чеської Республіки.

13% роботодавців очікують збільшення кількості співробітників, 5% прогнозують скорочення. 79% опитаних компаній заявили, що не планують змін в другому кварталі 2021 року. Таким чином, чистий індекс ринку праці становить + 8%. У четвертому кварталі 2020 року цей показник становив 1%.

«Компанії у всіх секторах, крім готельного бізнесу та сфери громадського харчування, планують наймати нових співробітників у міру того, як епідемія буде вщухати. Найбільш оптимістично налаштовані галузі, в яких зайнято найбільшу кількість співробітників, такі як виробництво, послуги, будівництво та державний сектор », – пояснила Ярослава Резлерова, генеральний директор ManpowerGroup в Чехії і Словаччині.

В даний час багато компаній не можуть закрити вже наявні вакансії. Виробничим підприємствам потрібні механіки. Ці вакансії складають третину всіх пропозицій на ринку праці. В цілому відкритими залишаються близько 107 000 вакансій у цій сфері. Фахівці з гастрономії та сфери послуг не хочуть працювати на виробництві, а набір співробітників з-за кордону проблематичний у зв’язку з поточною епідеміологічною ситуацією.

Приблизно 80 000 вакансій пов’язані з роботою в будівельній галузі, деяким компаніям потрібні ремонтники. Майже 30 000 вільних місць є для різних фахівців і техніків, відзначають в ManpowerGroup.

Найбільше співробітників планують набирати компанії в будівельній галузі, обробній промисловості, а також компанії в сфері страхування та фінансів. Роботодавці в сфері готельного бізнесу і громадського харчування поки не потребують нових співробітників.

Джерело: https://420on.cz/