Сезонна робота у Фінляндії 2022

Кожен сезон роботи у Фінляндії зі збирання ягоди – це як нове життя, нові враження, нові знайомства. Для нашої команди старт сезону це дуже знаменна подія, тому що ми займаємося організацією роботи у Фінляндії вже 12 років і з кожним роком кількість охочих поїхати на збирання дикорослої ягоди тільки збільшується.

Зараз ми раді повідомити вам, дорогі друзі, що команда Nikoloz Job стартує набір на сезон 2022 року!

Цього разу все буде інакше, тому що вам не потрібно платити за оформлення документів чи координаційні збори нашій команді. Зважаючи на зміни у фінському законодавстві, у сфері трудової міграції, оформлення запрошення на роботу до Фінляндії абсолютно безкоштовно.

Оформлення запрошення на сезонну роботу у Фінляндії

У свою чергу порядок оформлення запрошення на роботу у Фінляндії не змінився. Ваше завдання, як і раніше, – залишити заявку у нас, після чого ми з вами зв’яжемося. Далі наші фахівці розпочинають процес оформлення.

 

Це вже 12 сезон від команди Nikoloz Job, і набір на нього триватиме лише 2 місяці.

Ми плануємо виліт до Фінляндії орієнтовно на 15 липня, тривалість контракту становитиме 90 днів, а до ваших обов’язків входитиме збір лісових ягід – чорниця, брусниця. Середній дохід на збиранні ягоди у Фінляндії становить від 50 до 150 € на день, залежно від кількості зібраної ягоди.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатись у фахівців нашої команди. Поспішайте залишити заявку, оскільки кількість місць обмежена, у зв’язку з тим, що табір у Фінляндії не може вмістити в себе більше людей, ніж та кількість, на яку він розрахований.