Кабмін прийняв рішення про виділення фінансової допомоги українцям, які після роботи за кордоном хочуть відкрити свою справу в Україні.

Кабінет Міністрів України підтримав введення допомоги для “економічної реінтеграції” трудових мігрантів під час повернення на батьківщину. Рішення про виділення їм грантів було прийнято на засіданні уряду в середу, 27 січня. Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив у своєму Telegram-каналі.
“Документ передбачає, що людина, яка повернулася в Україну і має бажання відкрити власну справу, могла б узяти на цю потребу до 150 тис. гривень”, – повідомив Шмигаль.
Він також зазначив, що одним з головних умов ініціативи є те, що людина повинна інвестувати і власні кошти в суму, не меншу за ту, що була видана державою.
“Ми розраховуємо, що така підтримка дасть стимули для людей залишатися в Україні, відкрити власний бізнес, інвестувати кошти в свою громаду і в нові робочі місця для українців”, – зазначив Шмигаль, додавши, що така політика спрямована на те, щоб українці розвивали власну економіку і країну.
Раніше повідомлялося, що виїхати з України готовий кожен п’ятий житель країни. Найбільше бажаючих будувати своє життя за кордоном серед молоді, яку приваблює можливість більше заробляти в розвинених країнах.
Джерело: https://korrespondent.net/