Хороші новини для громадян України, чиї закордонні паспорти з готовими національними польськими візами знаходилися у візових центрах.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на “Укрінформ”, з середи, 29 квітня, візові центри почали віддавати українцям їхні паспорти з візами.

Повернення відбувається поштою, адже самі візові центри продовжують залишатися закритими.

“Вдалося опрацювати механізм, який дозволяє працівникам з України абсолютно безпечним способом отримати працю в Польщі. У цій справі дійшли згоди консульські служби Польщі в Україні, а також кілька міністерств: закордонних справ, внутрішніх справ і адміністрації, сільського господарства і розвитку села”, – цитує “Укрінформ” польське інформаційне агентство РАР.

Працівники візових центрів самі у телефонному режимі контактують з власниками паспортів та уточнюють адресу для можливості відправки готових документів поштою. Такий крок став відповіддю, передусім, на низку звернень польських фермерів до МЗС Польщі та посольства Польщі в Україні щодо необхідності почати видавати візи українцям.

Повідомляється також, що з 30 квітня українці зможуть подавати документи на отримання польських національних віз за посередництвом електронної системи e-konsulat.

Джерело: https://www.yavp.pl/