Під час перевірки документів при перетині кордону з Польщею в середу, 3 березня, громадянин України показав польським прикордонникам позитивний тест на коронавірус.

Інфікована людина їхав до Польщі автобусом ще з 26 пасажирами. Через можливість зараження прикордонники не впустили автобус до Польщі, а всім пасажирам заборонили перетинати кордон.

Інцидент стався на пункті пропуску Ягодин-Дорогуськ у Волинській області. Громадянин України, який їхав автобусом з України в Польщу, знав, що він інфікований коронавірусів. Мав при собі позитивний результат ПЛР-тесту, а при перевірці документів показав його польським прикордонникам.

Українець намагався пояснити прикордонникам, що відчуває себе добре і його нічого не турбує. Незважаючи на це автобус з усіма пасажирами відразу ж ізолювали і викликали на місце санітарну інспекцію і медиків.

Інфікованій чоловікові, який намагався перетнути кордон, відмовили у в’їзді до Польщі мінімум на два тижні. Крім нього, через кордон не пропустили всіх 26 пасажирів (25 громадян України і одного громадянина Молдови) і двох водіїв автобуса, незважаючи на те, що всі інші були здоровими і мали негативні результати.

Подібний випадок стався в четвер, 4 березня, але вже в Львівській області на пункті пропуску Краковець-Корчова. Про це написала в Facebook пасажирка автобуса, яку не пустили в Польщу, Катерина Лейко. За її словами, польські прикордонники повернули всіх пасажирів автобуса через виявлений Covid-19 у одного з пасажирів.

Джерело: https://pobytok.info/