Відгуки наших клієнтів

Відео відгуки


На цій сторінці ми збираємо відгуки про роботу за кордоном від наших клієнтів. Вони написані через соціальні мережі і зняті на відео. Керуючись прагненням надати кращу якість обслуговування і відповісти на складні, нетривіальні питання, ми максимально щільно працюємо з спільнотою і цінуємо думку кожного, хто скористався послугами NIKOLOZ-JOB.

Завжди читайте відгуки про роботу в Європі, перш ніж приймати рішення про співпрацю. Це допоможе уникнути неприємних несподіванок після приїзду, виключити часові та фінансові витрати. Приділивши підвищену увагу деталям, ви знайдете вакансію, відповідну вашим вимогам та очікуванням.

Як уникнути обману за допомогою відгуків

Мета більшості з’явилися в період кризи компаній, що надають допомогу в пошуку роботи за кордоном, – роздобути ваші гроші з мінімальною віддачею. Вони затягують терміни, перекручують факти – роблять все, щоб переконати внести авансовий внесок. Після цього придумують відмовки або залишають людини за кордоном без будь-якої підтримки, продаючи його місцевим бюро зайнятості, чиї послуги найчастіше безкоштовні. Вивчаючи відгуки про фірми з працевлаштування за кордоном на сайтах, інших ресурсах, можна відсіяти неблагонадійних виконавців, які не здатні надати реальну допомогу.

Про що потрібно пам’ятати

Незважаючи на це саме відгуки про роботу в Чехії, Фінляндії, інших країнах Європи здатні стати вирішальним фактором, який допоможе прийняти остаточне рішення на користь або проти співпраці з конкретним виконавцем.

Наші коментарі та переваги

Ми працюємо на ринку більше 9 років, завжди підтримуємо в країні працевлаштування, надаємо вичерпні консультації з питань, що цікавлять. Ми не залишимо вас наодинці з роботодавцем.

Більшість відгуків про роботу для українців в Чехії та інших країнах Європи від NIKOLOZ-JOB позитивні. Але є і ті, хто скаржиться на недостатню кількість зароблених коштів. Тому ми завжди попереджаємо: ваші доходи на 30% залежать від врожаю, все інше – бажання працювати. Навіть в найгірший сезон на зборі ягід можна отримувати до 800 євро на місяць.

Будь ласка, залишайте відгуки про ваші враження від співпраці з нами, роботи за кордоном в цілому. Ми цінуємо думку кожного.